Magda Síbková

  Vizitka

Bylinářka, co se přes léčivé rostliny dostala až k přírodní kosmetice. Máma, zahradnice a sváteční djka, která má slabost pro křesťanské hity všech žánrů.

 Cesta přírody

Věnuji se poradenství a péči o zákazníky v našem rodinném eshopu Cesta přírody, pro který také připravuji veškerý obsah. Volný čas věnuji rodině, křesťanské duchovní literatuře, muzice a přírodě.

Původně jsem se zabývala především fytoterapií (bylinnou léčbou) postavenou na zájmu o klasické herbáře 20. století. Od toho byl jen krůček k čisté přírodní kosmetice, doplňkům stravy a zdravé výživě. Profesionálně působím v těchto oblastech od roku 2003. Pět let jsem pracovala v jednom z pražských bylinářství. Aktuálně se věnuji poradenství a péči o zákazníky v našem rodinném internetovém obchodě Cesta přírody. Mám to štěstí, že se jeden z mých koníčků stal i mým povoláním, což je velká výhoda a zajímavá zkušenost. Svoje poznatky, postřehy a znalosti ráda dál sdílím s ostatními.

Pocházím z Prahy (Dejvic), kde jsem dlouho žila v útulném činžáku, na jehož stavbě se podílel i můj dědeček. Mámina rodina pochází z Vysočiny, kam se i já ráda vracím, zvláště pak do okolí Nového Města a Tišnova. Dlouho jsme žili s manželem a malou Medou a Emou v pražských Měcholupech. I v jejich okolí jsem si našla zamilovaná místa ve starých Petrovicích nebo v Hostivaři okolo Toulcova dvora. Srdeční záležitostí je hlavně překrásný starobylý kostelík sv. Jakuba staršího. Nakonec jsme zakotvili nedaleko Berouna v krásné krajině kopců u řeky Berounky.

Z knížek vybírám hlavně křesťanskou duchovní literaturu (Bible, Tomáš Špidlík, Tomáš Halík, Anthony de Mello, Marek Orko Vácha, homilie papeže Františka) a pro knihy mám celkově slabost i proto, že jsem maturovala na knihkupecké škole. Hudební vkus mi v mládí zformovalo Radio 1, z čehož svým způsobem čerpám doposud. Mám ráda poznávání krajiny, a to hlavně pěšky.

 Kontakt

  magda@sibek.cz