Cesta přírody

Magda > Cesta přírody

Cestaprirody.cz

Cesta přírody (cestaprirody.cz) je rodinný internetový obchod s přírodní kosmetikou, ajurvédskými prostředky, doplňky stravy, bylinami a ekodrogerií.

Prodej přírodní kosmetiky – trochu jinak

V dnešní době, kdy je vše přírodní a BIO tak trochu IN, není snadné orientovat se na trhu plném nejen kvalitních přírodních produktů, ale také různých pseudo „BIO“ zázraků. Proto jsme se v našem obchodě rozhodli v ničem nemlžit a všude uvádět plné složení (INCI) a certifikáty. Zákaznice či zákazník si tak může v pohodlí domova vše pečlivě prohlédnout a promyslet, co vybrat. Pro dobrou orientaci slouží i naše osobní pohledy v sekcích: „výhody“ a „nevýhody“. Velice si také ceníme objektivně napsaných recenzí od našich zákaznic. Sbíráme tak další zkušenosti a lépe pak víme, jak na míru poradit třeba právě Vám ve výběru z naší nabídky obsahující 4000 položek. Balíčky s objednávkami posíláme pokud možno obratem a vždy přikládáme vzorky vybrané přírodní kosmetiky zdarma. Díky tomu si můžete udělat vlastní obrázek a třeba se inspirovat pro příště.

Takto nás hodnotili naši zákazníci v dotaznících portálu Heureka. 30. 9. 2019.

Poznejte svou přirozenost

Najděte i Vy ideální ošetření pro svou pleť, vlasy a pokožku. Pečujte o sebe a respektujte přirozené vlastnosti svého těla. Právě proto, že je naše kosmetika složena z přírodních olejů a výtažků, je třeba citlivě vybírat. Jako Vám nevoní všechny květiny, stejně tak Vám nemůže stoprocentně vyhovovat každý produkt přírodní kosmetiky. Právě při používání přírodní péče jsem do hloubky poznala, jak můj organismus funguje a co si žádá. Myslím, že stojí za to více poznat sám sebe.

O firmě

Vlastní snaha o šetrnou péči o tělo i domácnost a rodinná tradice bylinaření mne přivedla do jednoho z pražských bylinářství, kde jsem pracovala pět let a přišla tak do úzkého kontaktu se stovkami zákazníků. Manžel mezitím absolvoval informační studia na Univerzitě Karlově a pracoval v zajímavém projektu WebArchiv. V roce 2006 jsme otevřeli vlastní internetový obchod. Dali jsme si nesnadný cíl – vytvořit příjemnou online prodejnu, která překoná bariéry anonymního prostředí sítě a bude místem, kam se lidé budou rádi vracet pro nákup i radu.

Naše podnikání nás baví a jsme rádi, že se věnujeme práci, které nás naplňuje. Pravidelně odpovídáme na Vaše dotazy v rámci poradny a hodně pomohly i sociální sítě. Za tu dobu, co máme na Facebooku vlastní stránku, známe některé z Vás mnohem lépe. A věřte, že člověk připravuje zásilku s naprosto jiným pocitem, když si vybaví konkrétní tvář a osobu, než když mnozí obchodníci vidí jen čísla objednávek. Je příjemné, když se lidé vrací. Jistěže jsme rádi, že máme výdělek, ale věřte, že stejně důležité je vědomí, že jsme mohli zprostředkovat službu, s kterou je zákazník spokojen.

Kontakty

info@cestaprirody.cz
www.cestaprirody.cz
facebook.com/prirodnikosmetika
twitter.com/cestaprirody
obchody.heureka.cz/cestaprirody-cz/recenze