Nakládačka od Silver Rocket

Každej rok mám nápady, kde nakoupit fajnový dárky k Vánocům. Jana Kudrnová už bohužel zavřela svůj obchůdek DIY výrobků Boo.cz. Pro holky můžete nakoupit leccos u nás, ale nejkrásnější dárky naděluje Silver Rocket. Ano, je to zničující nakládačka sedmipalců. Zvláště vyzdvihněme sadu 4 split singlů Aran Epochal – jednou s Unkilled Worker, podruhý s Paramount Styles, potřetí se Sporto a počtvrtý s OTK. Mám už dva z nich doma a jediný co k tomu můžu říct je: Kupte si je taky!!! Aran miluje vinyly – všechno, co se dá koupit, je totiž zároveň zadarmo k poslechu na Myspace. Kuci to vysvětlujou:

„Myslíme si, že to nejlepší, co můžeme udělat, je dát naší hudbu lidem, aby z ní měli stejnou radost jako my. Ale taky chceme pro ty písničky to nejlepší – a to je vinyl. A ne, nemáme strach, že bychom tim downloadem uškodili nějakejm „prodejům“. Posuzujeme situaci podle sebe: kupujeme si desky, protože je prostě chceme mít a protože vinyly, a zvlášť sedmipalce, jsou jednoduše super.“

Tak si vyberte:

No a jestli nehromadíte desky, kupte si lístek na koncert Girls Against Boys s předskokany Gnu a Deverova chyba. Pro mě osobně lineup snů!!!

A dárek, který si můžeme nadělit rovnou, je klip OTK. No neni to krásný?